Kurumsal

Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesinde 1400 kapalı 1800 açık alana sahip FABRİKASINDA ÜRETİM YAPAN YG Teknoloji uzman kadrosu , ileri teknolojisiyle iş makinası yedek parçası pim ve burç üretimini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.
 
Yeni fabrikasına taşınan YG Teknoloji üretim kapasitesini ve ürün yelpazesini genişletmiştir. İş makinası yedek parçası sabitleme elemanlarından olan pim ve burç konusunda uzmanlaşan YG Teknoloji bu parçalar haricinde sadece savunma sanayi özel üretimleri yapmaktadır. Uzmanlaştığı konulardan pim üretimi proses hammadde giriş kontrolü ile başlar. Buradan boy malzemenin testerede kesilmesi ve CNC makinalarda işlenmesi ile devam eder. Malzemenin indüksiyon ve taşlaması da YG Teknoloji bünyesinde yapılmaktadır. Daha sonra kaynak gereken malzemeler kaynak bölümüne gönderilir robot kaynağından sonra son kontrolleri yapılan malzemeler paketlenip stok kısmına sevk edilir. Diğer bir uzmanlık ürünü olan burçlarda ise hammadde giriş kontrolünden sonra burçlar CNC makinalarında işlenir. Fırın işlemi uygulandıktan sonra taşlaması yapılarak kalite kontrol kısmına sevk edilir. Son kontrolleri yapılan malzeme paketlenip stok kısma gönderilir. Kalite kontrol üretim sürecinin önemli bir parçasıdır. Her bir malzeme sevkten önce 5 kere kalite kontrol departmanından geçer.
 
Başarı kriterini müşteri memnuniyeti olarak bilen YG TEKNOLOJİ güler yüzlü, deneyimli ve bilgi birikimine sahip kadrosuyla zamanında ve kaliteli üretimi ilke edinmiştir. YG TEKNOLOJİ sahip olduğu uzman kadro ve ileri düzeydeki makine yelpazesiyle her geçen gün hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Markamız olan Solidmax’i beş kıtada ve seksen altı ülkede temsil etmek ve aranan bir marka haline getirmek en büyük hedefimizdir. Nihai hedefimiz ise sektörümüzde dünya lideri olmaktır.
 
Vizyon
 
Teknolojinin gereklerini yakından takip ederek günümüz teknolojisiyle yapılabilecek en kaliteli pim ve burçları yapmayı kendine görev edinmektir.